+380 (44) 40... показать
Боршно рисове для м, ясноi та м, ясопереробноi галузi.
Боршно рисове для м, ясноi та м, ясопереробноi галузi. ##от компании## ООО "АГРОСНАБ." (ТМ. Фiльварок). - ##фото## 1

Боршно рисове для м, ясноi та м, ясопереробноi галузi.

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
23 ₴/кг
В наличии
Код: мука

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
самовывоз
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (44) 40... показать
Адрес
03062, Украина, Киев, ул. Экскаваторная. 30, оф 506 на карте

Описание

ingredients or the food industry

Отличительной особенностью рисовой муки является то, что она относится к крахмалосодержащему ( около 80% ) сырью. Является отличным загустителем.

Борошно, якого потребує фарш

Кожен виробник м’ясної та м'ясопереробної галузі намагається оптимізувати виробничий процес, максимально використавши сировину та переробивши усі її компоненти. Певною мірою кількість і якість м'ясного виробу залежить від фізико-хімічних властивостей складових сировини, їхньої здатності до міжмолекулярної взаємодії, а також від утримування білковими речовинами вологи в процесі холодної обробки м'яса і під час подальшого термічного впливу. Щоб зменшити кількість небажаної вологи в м’ясі та посилити зв'язок між її компонентами, наша компанія  пропонує спеціальну добавку – рисове борошно.

Цей інгредієнт - хороший загусник, адже є безклейковинною крохмалевмісною сировиною. При додаванні рисового борошна до м’яса відбувається клейстеризація полісахаридів (амілопектину і амілози), які при взаємодії з іншими компонентами утримують вологу, утворюючи колоїдну дисперсію. При цьому полісахариди рисового борошна взаємодіють з білковими молекулами м'ясної сировини, що поліпшує структуру м’яса і полегшує його формування (наприклад, при виробництві м’ясних напівфабрикатів і ковбасних виробів).

Рисове борошно як загусник і стабілізатор за кордоном широко застосовують у м'ясопереробній промисловості. Ця добавка не лише замінює нативний і хімічно модифікований крохмаль, концентрати та ізоляти соєвих білків і їхні модифіковані препарати, а й збільшує вихід готових виробів, скорочує термовитрати. При цьому вона не впливає на вміст білка у кінцевому продукті та надає кінцевій продукції приємнішого смаку і привабливішого вигляду.

Омецинський Вадим.

050 387 28 58

 

 

Используя наши натуральные продукты ТМ "Фiльварок"  в семье и производстве, вы способствуете защите здоровья  людей - самого ценного в жизни!

Характеристики

Код товара
мука
Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Вид
рисовая
Сорт
высший
Фасовка
полиэтиленовый мешок
Вес
30 кг

Подобные товары

Рисове борошно в Киеве от компании ООО "АГРОСНАБ." (ТМ. Фiльварок).
23 ₴/кг Рисове борошноКод: борошно